42805434_235425267332396_5623727304288499569_n

‍♀️ BASIC WITCHES. Magia kobiecości ‍♀️ Mam w rękach poradnik. Poradnik motywacyjny, ale ale… To nie jest kolejna, taka sama książka, która powie Ci, że aby być szczęśliwym trzeba mocno w swoje szczescie wierzyć.
To nie jest książka typu: coaching. Bo ja NIENAWIDZĘ MODY NA COACHING. Uważam, że to największe raczysko na obecnym rynku pracy i nie tylko.
Jednak jedno jest pewne – ludzie potrzebują pewnego rodzaju przewodników duchowych. Ja też. Ale niech to będzie rozsądne, realne i… przynosi prawdziwe skutki. Bez pustych, motywacyjnych bredni. I dlatego właśnie „Basic Witches” nie jest kolejną czczą, przesadnie rozbuchaną książką coachingową (to się w ogóle odmienia?!). Pozycja wydana jest przez @wydawnictwo_feeria
Jej premiera miała miejsce 3 października 2018 roku

Książka mówi nam o sile autosugestii. Ale takiej podpartej prawdziwymi zaklęciami, jakie możemy rzucić na siebie, aby dodać sobie animuszu. Jaki talizman warto nosić przy sobie, jak pogodzić się ze swoim ciałem, co robić, aby stwarzać samej sobie świetne okazje do osiągnięcia zwykłej, prostej i pierwotnej radości? No bo jeśli coś trudno zacząć albo po prostu kontynuować, albo JEDNO I DRUGIE, warto przeznaczyć chwilę lub też rzucić na siebie czar, by oznaczyć swoje nowe przedsięwzięcie.
Chodźcie na mojego bloga. Tam sumiennie opisałam wszystkie moje myśli na temat tej naprawdę fajnej pozycji!
Link w BIO
_______________________
#basicwitchespl #recenzja #silakobiecosci #poradnik #halloween #womanpower #czytambolubię #wydawnictwofeeria #wydawnictwofeeriayoung #JayaSaxena #JessZimmerman #bookishfeatures #bookfeaturepage #bookstagramtopasja #bookstagram #polishbookstagram #silajestkobieta #wkobietachsila #czytajpolsko #witches #vscobooks #mypassion #lifestyleblogger #flatlaypoland #onetableproject

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *