40397712_467503940416054_2325184293164874122_n

O tym, że podstawą dobrego makijażu są dobre pędzle – chyba każdy wie. Ale co jeśli dobre pędzle mogą też wyglądać po prostu… Przepięknie?
.
.
.
Motyw drewna towarzyszy mi od lat (kto zna mój profil IG dłużej, może pamięta jak chętnie fotografowałam właśnie ten motyw przy każdej okazji). Wraz z mężem tworzymy dodatki do domu własnie z drewna, ostatnio zabraliśmy się też za drewniane, własnoręcznie robione meble. Kochamy przebywać w lesie, mieć kontakt z naturą i CZUĆ zapach drewna, im bardziej intensywny tym LEPIEJ
Dlatego pędzle do makijażu, które wykonane są właśnie z tego tworzywa i stylizowane są w taki, a nie inny sposób wybitnie cieszą moje oko. A jeśli do tego dołożymy wygodę pracy, jakość wykonania, cudowne włosie – wtedy możliwość zmalowania nimi czegoś nowego staje się podwójnie satysfakcjonująca.
Zdecydowanie to ulubione i NAJŁADNIEJSZE pędzle w mojej kolekcji
.
.
.
Właśnie kończę skrobać post na blogu – będzie on o drewnianych pędzlach @nanshypolska i już za chwil parę Was na niego zapraszam. Tam mogę się bardziej rozgladać na ich temat.
Link jak zwykle znajdziecie w BIO
_____________________
#nanshybrushes #nanshypolska #nanshyofficial #makeup #brushes #woodland #wood #naturalfreaks #naturaddict #wooden #makeupjunkie #makeupgoals #woodworking #realtechniques #makeupbrushes #rusticdecor #woodart #decor #makeupinspiration #design #minimalism

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *