39486052_2081852731827816_2265821266998984704_n

Dzisiaj przychodzę do Was z tym co najbardziej lubię czyyyyyli?
Kilka słów o nowym nabytku włosomaniaczki – testujemy szampon i odżywkę od @INECTO_PL
Stosuje te produkty od około miesiąca (mieszając je z innymi kosmetykami). Szampon jest dobrą opcją dla osób które myją włosy zamiennie: szamponami opartymi na składnikach delikatnych, przeplatając te z tymi silniejszymi, zawierającymi odpowiedniki SLS. Przynajmniej raz w tygodniu sięgam po silniejszy detergent aby zmyć tłuszcze i zanieczyszczenia, z którymi delikatniejsze szampony nie potrafią sobie poradzić.
Szampon robi to co ma robić – czyli po prostu MYJE! Nie powinno się doszukiwać w tego typu produktach większych ochów, wiele osób zapomina, że w zasadzie to na roli umycia skalpu funkcjonalność tego typu produktów powinna się zaczynać i kończyć.

Jeśli chodzi o odżywkę – zdecydowanie mocniej cieszy moje serce Jej skład kondycjonuje włosy, ze względu na przewagę emolientów. Poprawia rozczesywalność, wygładza włosy, działa antystatycznie. Wiecie kiedy najchętniej po nią sięgam? Kiedy wiem, że moje włosy będą „czesane” – czyli moment stylizowania ich, spinania, suszenia – wtedy odżywka dobrze je zabezpieczy, wygładzi i doda blasku. Nie mylić z magicznym uleczeniem rozdwojonych końcówek – co to to nie. Ale jako rzecz doraźna, kiedy chcemy wizualnie poprawić kondycję włosa – sprawdzi się bardzo. To dobry kosmetyk na lato nie tylko dzięki cudownemu zapachowi. Dzięki substancjom zabezpieczających strukturę włosa możemy je śmiało wystawić na słońce i upały, które przecież też naszym włosom nie do końca służą.
.
.
. Reasumując: zapach lata na twoich włosach? Da się zrobić!
Seria do włosów z organicznym olejem arganowym, o zapachu kokosa od @inecto_pl da ci to od ręki! Do tego wygląd? Klasa, co nie? Uwielbiam tak fotogeniczne kosmetyki! Acha! Zapomniałam! To kolejny wegański kosmetyk w mojej kolekcji!
______________________________
#inecto #inecto_pl #haircare #hairstyle #veganfortheanimals #veganhair #healthyhair #naturalhaircare #flatlay #haircrush #hairlove #vegancosmetics #flatlayoftheday #bblogger #summertimefun #beautyproducts #flatlaybeauty #argan #coconut #hairporn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *