36914574_464174330715016_2466333357106003968_n

M O N D A Y

Ach co to był za weekend! ❤️
Jestem tak naładowana pozytywną energią, że nawet sobie nie wyobrażacie Wreszcie mogłam ruszyć tyłek z domu i udać się w podróż, za którą tak bardzo tęskniłam Mój organizm jest przyzwyczajony do ciągłego przemieszczania się i wędrówek, do zwiedzania i podróży, a więc taki… domowy detoks od wyjazdów bardzo mi nie służył. Na szczęście moja lepsza połowa ❤️❤️ postanowiła porwać mnie do Berlina na weekend i cóż… To było jak lek na całe zło! Wyhasałam się jak dzik, odpoczęłam, naładowałam baterię, pozwiedzałam, a nawet udało nam się spędzić wieczór w MacLaren’s Pub (a to wielka gratka dla fanów serialu „Jak Poznałem Waszą Matkę”). Zjedzenie ulubionego burgera Teda Mosbiego to jednak nie byle co!
Uwielbiam takie wypady, nawet w wersji #ciężarówka i #matkawariatka czuję, że to mój żywioł. Brzuchol nie przeszkadzał szczególnie, nacykałam jak zawsze tryliardy zdjęć i cóż… teraz mogę wracać do podopolskiej codzienności! Chociaż serce podpowiada jednak, że CHCĘ WIĘCEJ! Może uda nam się jeszcze zaliczyć w te lato jakieś góry?
_________________________
#berlin #eurotrip #brunetteintravel #polishgirl #polskadziewczyna #ootd #outfitoftheday #lookbook #instastyle #whatiwore #dailylook #styleblogger #streetwear #travel #instapassport #mytravelgram #instamum #pregnancy #babybump #momtobe #mommytobe #babybelly #lifestyleblogger #polishblogger #inspiration #fashioninfluencer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *