A na dzień kobiet nie chcemy goździków i rajstop!

I chociaż Panów na moim blogu zapewne nie widać i nie słychać, to drogie Panie – śmiało pokazujcie im ten post!
Lud pragnie czekolady! A przynajmniej część tego ludu!

I to nie byle jakiej czekolady. Nie nudnej, klasycznej, mlecznej czy gorzkiej. Nie w formie zwykłej tabliczki czy kulek bez smaku! Czekolada może mieć nie tylko niesamowity smak (no halo, końcu to czekolada), ale może mieć też ciekawą formę!

I wtedy co się dzieje?
Wtedy wchodzi on.
Mój mąż.

Cały na biało… tfu! Raczej w różowej koszuli.

W dłoni dzierży różowe tulipany i słodycze, ogrom słodyczy. A mi uginają się kolana.

 

Trzy słodkie i wiosenne pudełka z czekoladkami i pralinkami od Chocolissimo zawierały kolejno:

  • Zestaw pralinek w kształcie kwiatów
  • Czekoladki w kształcie przyborów do makijażu
  • Duży, elegancki but z białej czekolady.

 

Moimi ulubionymi zdecydowanie są pralinki w kształcie kwiatów. Czekolada jest wyjątkowo delikatna, rozpływa się w ostach, a nadzienie, owocowe, waniliowe i te typowo kakaowe było delikatne, puszyste i mocno pobudzało kubki smakowe.

Słodycze zaskakują przede wszystkim fajną formą. Dla każdej beauty maniaczki, fanki makijaży i kosmetyków motyw pędzelków czy szminki będzie czymś wyjątkowym, a jeśli do tego kobieta lubi modę – czekoladowy bucik też połechce ego. Ja poczułam się oczarowana, dopieszczona i przede wszystkim cieszę się, że prezent jest indywidualny i wyjątkowy,

W ofercie Chocolissimo znajdziecie całą feerię smaków i kolorów. Od klasyki z gatunku najlepszej deserowej czekolady, przez owocowe kombinacje malin, truskawek, porzeczki, jagód, marcepan z pistacjami, wanilię zamkniętą w białej czekoladzie, kawę i karmel jako pyszne małżeństwo, kończąc na czekoladowym wydaniu hinduskiego napoju mlecznego z mango.

Czuję się dopieszczona, rozanielona i zasłodzona. Dobrze, że zostało mi jeszcze parę kawałków do popołudniowej kawy. Także ja zasiadam ze słodyczami i kubkiem mojego ulubionego napoju w wygodnym fotelu, a wy mi opowiadajcie, co chciałybyście dostać na dzień kobiet, lub WY PANOWIE, co swoim paniom chcecie w ten dzień dać!

Ps. Mężu, dzięki, że jesteś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Instagram