42708988_441252152946011_8244079177606253872_n

Pozostając w tematach makijażu: nowych kolorów nigdy za wiele! Gdybyście mieli wybrać temat przewodni Waszego dzisiejszego makijażu, jaki by on był? W którą stronę się skłaniacie? ✳️Poranna gwiazda?
A może klejnoty ziemi? W połączeniu z pigmentami, które dodają makijażowi wyjątkowego charakteru, zabawa w kolory może trwać i trwać!

Znacie kosmetyki marki @koboprofessionalpoland? ❤️ Ostatnio mam okazję je testować i jestem zachwycona pigmentacją paletek. Są idealne właśnie na obecny czas, czyli złotą, polską jesień. Przy okazji chyba mam swoją nową, ulubioną maskarę. Silikonowa szczoteczka fajnie rozdziela rzęsy, wydłuża je i jako jedna z niewielu – nie skleja włosków. Mieliście okazję ją już testować?

Wszystkie te kosmetyki znajdziecie w mojej ulubionej @drogerienatura

Swoją drogą, liczyliście kiedyś ilość paletek do makijażu, tuszy do rzęs lub ogólnie – kosmetyków do makijażu kolorowego w swojej kolekcji? Ja swoją liczbę znam. I moją odpowiedzią na nią jest : CIĄGLE MAŁO! Gdzie się takie rzeczy leczy?
__________________________
#drogerieNATURA #NATURAnowości #NATURAmakeup #makeup #makeupstuff #lovemakeup #picture #futuremua #helloseptember #gloss #instamakeup #concealer #glitter #makeupjunkie #makeuplover #beautyblogger #flatlay #flatlaypoland #paletkadomakijazu #eyeshadowpalette #blogerkakosmetyczna #flatlaystyle #makeuphaul

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *