42317905_330753527485880_6048677164456376589_n

Pamiętam, kiedy pierwszy raz spaliłam sobie włosy, ponieważ wpadłam na jakże szalony plan, aby z szatynki stać się rudzielcem. W jeden dzień. A konkretnie w… 3 godziny. Rok 2013. Koszmar!
Co to był za lament

Wtedy pierwszy raz chwyciłam po produkty firmy @equilibra_pl
Seria nawilżająca, którą obecnie z wielką radością stosuje jest naprawdę mocno, MOCNO nawilżająca. Szampon – delikatny, pozbawiony złych detergentów, odżywka – świetna do emulgowania oleju, maska jako bomba witamin. Mocny skład! Ale ⚠️ UWAGA ⚠️
Żadna odżywka, maska, jakikolwiek kosmetyk do włosingu nie zdziała cudów od razu. Trzeba się z kosmetykiem obyć i dać mu zadziałać. Tak samo jest i tutaj. Aloes jako silny nawilżacz na drugim miejscu w składzie, olejki jako emolienty, które zamykają nawilżenie we włosach, naturalne ekstrakty, wyciąg z liści pokrzywy, który wzmacnia włosy, ekstrakt z siemienia lnianego, który wzmacnia i odżywia , gliceryna roślinna i wiele innych. Konkret jeśli chodzi o substancje czynne, a do tego w całej serii praktycznie nie uświadczymy sztucznych upiększaczy czyli silikonów. Jaki z tego wniosek? Seria aloesowa od @equilibra_pl działa… długoterminowo.
Szukasz produktu, który w 3 minuty sprawi, że twoje włosy z siana staną się jak błyszcząca tafla? Nieeee, to nie tędy droga (nawiasem, żaden produkt nie da tego na dłuższą metę, jeśli włosy są po prostu zniszczone i wymagają solidnej pielęgnacji). Jeśli chcesz porządnych kosmetyków, masz włosy średnio lub wysokoporowate, masz świadomość tego jak działa włosing i że to swego rodzaju ciężka praca, wiesz czego twoje kłaczki potrzebują i chcesz o nie zadbać, a nie jedynie przykryć ich niedoskonałości – naprawdę ta seria jest świetna. Tego typu kosmetyki nie zawodzą mnie już od 2013 roku. I nawilżająca seria z aloesem dołączyła na stałe do mojej DRUŻYNY!
_________________________________
#equilibra #equilibra_pl #haircare #aloes #aloe #wlosing #wlosy #pure #natural #zerosls #nosilicone #eco #nutrition #aloesowapielegnacja #naturalnie #kochamaloes #lovenature #uroda #equilibra_polska #kosmetykinaturalne #healthyhair #hairproducts #naturalhaircare #naturalfreaks

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *