42171023_2667853603438988_6294876417195199931_n

Wiecie od jak dawna marudziłam, że chce mieć prawdziwy, gruby, kolorowy i uroczy planner, w którym będę mogła skrzętnie notować swoje przemyślenia, nowości, ciekawostki, ale przede wszystkim obowiązki i plany? Jeśli oglądaliście unboxingi z zeszłego tygodnia pewnie już wiecie, że jestem zdecydowaną fanką kalendarzy i plannerów papierowych, a te elektroniczne to dla mnie jak… Zło wcielone. A więc uparcie ich unikam Dlatego mój notatkowy towarzysz ma papierowe kartki i mogę po nim bazgrać ile wlezie!
W moim życiu czas wielkich zmian Jak do nich się przygotować i nie zwariować? Jak zaplanować sobie wszytsko, nie pogubić się w tym, nie wyrwać sobie wszystkich włosów z głowy? I przede wszystkim – jak być fajną, dobrze zorganizowaną mamą? No przecież Karol pojawi się wśród nas już wkrótce. Właśnie dlatego w moich rękach w końcu pojawił się planer idealny.
@mommy_planner

Kolorowy, uroczy, świetnie wykonany, pełen pomocnych i solidnie przemyślanych rozdziałów. Cudny design i jeszcze fajniejsze wnętrze
_______________________
Więcej o planerze na blogu. Znajdziecie tam zdjęcia jego wnętrza i moją subiektywną ocenę w paru słowach. A jeśli już teraz @mommy_planner wpadł Wam w oko mogę zdradzić, że lada chwila na moim profilu pojawi się rozdanie, gdzie będzie można wygrać właśnie taki egzemplarz Bądźcie czujni!
________________________
#planner #mommy_planner #mommyplanner #mamabyc #jesiennestylizacje #jestemmamąmogęwszystko #instamama #instamom #makeiteasy #kalendarz #planing #cele #motywacja #momtobe #babybelly #pregnancy #motherhood #bulletjournal #planning #agenda #bujolove #bujoinspire #kalender

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *